MOSKITIERY «
        

Moskitiera jest to siatka z włókna szklanego naciągnięta na ramkę aluminiową odporną na warunki atmosferyczne nie ogranicza widoczności. Dostępna w kolorze białym i brązowym. Moskitiera to idealne rozwiązanie pozwalające na swobodne otwieranie okna o każdej porze dnia i nocy zapewniając komfort siedzenia w mieszkaniu przy otwartym oknie i zapalonym świetle i cieszyć się chłodnym wieczornym powietrzem bez obawy o komary i inne owady!

 

Moskitiery dachowe montowane są na wnęce okna dachowego.


Moskitiery ramkowe (na okienne) montowane są w sposób bezinwazyjny z wykorzystaniem uchwytów obrotowych przymocowana jest do futryny okna.


Moskitiera drzwiowa jest wykonana także z włókna szklanego oraz aluminiowego profilu drzwiowego z dodatkowymi zawiasami sprężynowymi oraz zamkiem magnetycznym.

 

Moskitiera plisowana to najnowsze rozwiązanie zaprojektowane z myślą o zapewnieniu oszczędności miejsca, doskonale nadaje się do montażu na drzwiach tarasowych lub balkonowych jego cechą charakterystyczną jest specjalna plisowana siatka która podczas zamykania składa się w harmonijkę i chowa w profilu bocznym.

  MOSKITIERA

moskitiera plisowana

        
        
        

Serwis , Naprawa, Pomiary

i Montaże Poznań i okolice

 

tel. 514-535-213

Pon-Pt 8-20

W sytuacjach awaryjnych całą dobe!GLOBAL SYSTEM systemy rolet i żaluzji Poznań © 2015 entro24.com