ROLETY WEWNĘTRZNE «
        

To nie tylko ochrona przeciw słoneczna ale i dekoracja danego pomieszczenia. Zastępują firanki czy zasłony, dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Możliwość dopasowania do każdego rozmiaru oraz kształtu okna lub wnęki okiennej.

Rolety materiałowe:

Kasetka i prowadnice rolety wykonane z trwałego PCV która nie żółknie. Prowadnice są płaskie, przyklejane lub przykręcane systemem nie zachodzącym w światło szyby. Łatwa w utrzymaniu czystości


roleta materiałowa

 

Rolety dzień noc

Roleta dzień noc dostępna w dowolnej tkaninie jak i kolorze mieszanym wedle życzenia klienta. Może być sterowana elektrycznie, na mechanizmie sznurkowym lub łańcuszkowym z wygodnym systemem hamowania.

roleta dzień noc

 

Verti cale

żaluzja pionowa

 

 

 Rolety plisowane:

Wykonane są z wysokiej jakości materiału, występują w każdym kształcie zaczynając od półokrągłych, trapezowych jak i trójkątnych. Montowane są w prowadnicach na oknach pionowych i dachowych. Posiadają bardzo łatwy system przysłaniania okien w zależności od potrzeby w całości lub odchylając górę lub dół okna.

roleta plisowana

 

 

Żaluzje drewniane, Aluminiowe, Pionowa

Drewniane wykonane są z naturalnego, ekologicznego drewna bardzo trwałego. Montaż żaluzji jest montowany  na ramie okiennej bądź przykręcana do sufitu czy ściany.

Rolety pionowe (Verticale) są eleganckim rozwiązaniem przesłony okiennej w szczególności popularne w biurach oraz lokalach usługowych.

żaluzje drewniane

 

        
        
        

Serwis, Naprawa, Pomiary i Montaże

 Pon-Pt 8-20

W sytuacjach awaryjnych całą dobe!

tel. 514-535-213

  Pon-Pt 8-20

W sytuacjach awaryjnych całą dobe!GLOBAL SYSTEM systemy rolet i żaluzji Poznań © 2015 entro24.com